ورود به سامانه

سامانه پیامک پوپک اس ام اس
  ارسال پیامک بر اساس جنسیت

  ارسال پیامک انبوه تبلیغاتی براساس جنسیت و محدوده سنی
 
 

ارسال هدفمند شما را برای تبلیغات موفق و پربازده کمک می نماید و همچنین شما مطمئن هستید که با کمترین هزینه محصولات و یا متن اطلاع رسانی خود را به مشتریان یا مخاطبان اصلی خود در هر جنسیت و هر رده ی سنی اطلاع رسانی می نمایید. ارسال های پيامك انبوه فعلی براساس کدپستی و یا محدوده بانک های شماره ها احتمال و درصد خطای بالاتری نسبت به متد جدید ارسال های تبلیغاتی دارد . با متد جدیدی که در سامانه ایجاد شده شما در هر نقطه ای از ایران اسلامی حضور دارید و مشتریان خاص خود را خواهید داشت . هوشیار باشد و در سریع ترین زمان ممکن گوی سبقت را از رقبای ضعیف خود بربایید .

                                                         ارسال بر اساس جنسیت و رده سنی

در این روش جدید شما میتوانید پیامک های خود را به رنج سنی خاص و یا یک جنسیت خاص محدود کنید . حتی درخواست پیامک انبوه شما میتواند ترکیبی از این دو شرط را داشته باشد و در محدوده جغرافیایی خاصی ارسال شود . 

شما به عنوان یک فروشنده , مدیرعامل یک شرکت خدماتی و یا یک بیزینس من آزاد میتوانید در هر بازه ای از مخاطبین و دارندگان تلفن همراه , خدمات و محصولات خود را عرضه کنید .  در قسمت ارسال پیامک هدفمند با همکاری اپراتور چهارم و شرکت معظم همراه اول شما میتوانید مخاطبین خود را با حساسیت و محدودیت های بیشتری انتخاب کنید . 

 

 

  به عنوان مثال شما به عنوان ارایه کننده خدمات آرایشی بهداشتی محصولاتی دارید که در هر بازه سنی و به هر جنسیتی امکان عرضه را دارند . اما مسلما ارایه محصولات مردانه به آقایانی که در بازه سنی  استفاده از محصولات آرایشی و بهداشتی باشند , احتمال خرید آنها از شما را بسیار افزایش میدهد . 

 سامانه پوپک اس ام اس به عنوان کننده خدمات ارسال پیامک انبوه براساس جنسیت و محدوده سنی در ایران , افتخار دارد تا این سرویس ویژه را برای مشتریان خود که همگی مشتریان ویژه هستند , ارایه  نماید .